Strona Glówna

Jacek Bartosiak w KoLibrze: "Nowa architektura bezpieczeństwa na Pacyfiku?"

Zachęcamy Państwa do obejrzenia nagrania z niedawnego występu eksperta NCSSu, Jacka Bartosiaka, w KoLibrze, gdzie została zaprezentowana Amerykańska koncepcja wojny powietrzno-morskiej.

NCSS poszukuje koordynatora projektów w obszarze militarnym

Narodowe Centrum Studiów Strategicznych poszukuje osoby na stanowisko „koordynator projektów w zakresie polityki obronnej i przemysłowo-zbrojeniowej”.

Początek wspólnego projektu NCSS i Center for Strategic and Budgetary Assessments

W zeszłym tygodniu delegacja NCSS odbyła w Waszyngtonie robocze spotkanie z kierownictwem Center for Strategic and Budgetary Assessments (CSBA) w ramach przygotowania do przeprowadzenia kolejnego międzynarodowego projektu.

Wywiad z Maciejem Golubiewskim dla portalu Biznes Alert

Maciej Golubiewski udzielił wywiadu portalowi Biznes Alert. Ekspert NCSS stwierdził w nim między innymi, że "zachód" nie posiada skutecznej metody walki z Państwem Islamskim:

Ekspert NCSS instruktorem wojskowym na obozie szkoleniowym członków Związku Strzeleckiego „Strzelec”

W dniach 17-24.06.2015 r. w rejonie poligonu Borne Sulinowo miał miejsce obóz szkoleniowy uczestników oraz kandydatów do Jednostki Strzeleckiej 1019 w Otwocku (JS 1019) Związku Strzelec-kiego „Strzelec”.

Pułkownik Krzysztof Gaj w programie Polska na dzień dobry - Telewizja Republika

Ekspert NCSS, pułkownik Krzysztof Gaj w programie Polska na Dzień Dobry komentował nowe koncepcje MON-u dotyczące stworzenia w naszym kraju szkieletu obrony terytorialnej.

Ekspert NCSS gościem programu Wolne Głosy - Telewizja Republika

Bolesław Piasecki w dniu 24 czerwca wystąpił w programie Wolne Głosy w Telewizji Republika. Ekspert NCSS komentował doniesienia dotyczące procederu podsłuchiwania francuskich prezydentów przez amerykański wywiad.

Prezes NCSS gościem audycji Studio Wschód - TVP

Tomasz Szatkowski był gościem emitowanej 20 czerwca br. audycji Studio Wschód. W programie dyskutowano czy Władimirowi Putinowi udało się wreszcie obudzić NATO z letargu? A także o nieoczekiwanej propozycji przyśpieszonych wyborów prezydenckich w Rosji.

Kontakt

Narodowe Centrum Studiów Strategicznych

ul. Rozbrat 44a/115
00-419 Warszawa

Telefon: +48 730 776 564

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 5252550406
REGON: 146587199
Bank Account Number (BOŚ): 02 1540 1287 2049 9124 9911 0001

Tomasz Szatkowski

Prezes Zarządu
Absolwent prawa, podyplomowych studiów bezpieczeństwa narodowego
(Uniwersytet Warszawski) i studiów wojennych (King’s College London).

Partnerzy