Narodowe Centrum Studiów Strategicznych poszukuje Koordynatora w Pionie Analitycznym

W związku z dynamicznym rozwojem Narodowe Centrum Studiów Strategicznych, poszukuje osoby na stanowisko „Koordynator w Pionie Analitycznym/Koordynator Projektów”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując „Koordynator – Pion Analityczny”.

Konsolidacja europejskiego przemysłu obronnego w wymiarze morskim – analiza NCSS

Młodszy specjalista ds. programów niemilitarnych Antoni Pieńkos w swojej najnowszej analizie podejmuje zagadnienie konsolidacji przemysłu zbrojeniowego w Europie ze szczególnym uwzględnieniem sektora produkcji okrętowej.

Flanka wschodnia a postanowienia szczytu NATO w Warszawie - komentarz Narodowego Centrum Studiów Strategicznych

W najnowszym komentarzu Adam Kowalczyk podsumowuje najważniejsze decyzje podjęte podczas ostatniego szczytu NATO w Warszawie w kontekście jego wschodniej flanki.

Dyrektor Programów Militarnych, Mariusz Kordowski w debacie "Polski Zbrojnej" dotyczącej oczekiwań względem nadchodzącego Szczytu NATO w Warszawie

Dyrektor Mariusz Kordowski razem z prof. Arturem Gruszczakiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Ambasadorem Piotrem Łukasiewiczem z Fundacji Pułaskiego wziął udział w debacie poświęconej oczekiwaniom względem Szczytu NATO w Warszawie.

Delegacja NCSS na oficjalne Forum Ekspertów towarzyszące szczytowi NATO w Warszawie

Mamy przyjemność poinformować, że na "The Warsaw Summit Experts' Forum - NATO in Defence of Peace: 2016 and Beyond (WSEF 2016)" zostali zaproszeni również przedstawiciele Narodowego Centrum Studiów Strategicznych.

NCSS poszukuje praktykantów (praktyki płatne)

W związku z dynamicznym rozwojem Narodowe Centrum Studiów Strategicznych poszukuje studenta bądź absolwenta zainteresowanego stażem w NCSS przy projektach militarnych. Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując Stażysta-dział militarny. Niezbędne jest podanie swojej pełnej godzinowej dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 począwszy od lipca 2016 roku.

Rekomendacje NCSS na 25. Szczyt NATO w Warszawie

Rekomendacje na warszawski Szczyt NATO, dotyczące Wschodniej Flanki Sojuszu, trafiły już do najważniejszych instytucji państwowych. Dokument jest wynikiem debat eksperckich, które odbyły się podczas pierwszego Forum Militarnego zorganizowanego w połowie czerwca przez Narodowe Centrum Studiów Strategicznych, jedyny w Polsce think tank zajmujący się szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Adam Kowalczyk prelegentem podczas dyskusji panelowej "NATO gwarantem bezpieczeństwa Polski?"

Dyskusja w której weźmie udział Dyrektor Pionu Analitycznego NCSS odbędzie się we wtorek 5 lipca 2016 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym BusinessRoom w Warszawie przy ul. Grójeckiej 1/3.

Kontakt

Narodowe Centrum Studiów Strategicznych
Biuro czynne w godzinach 9:00-17:00

ul. Marszałkowska 58/3
00-545 Warszawa

Telefon: +48 22 25 111 77
<+48 885 806 277
Fax: +48 22 127 20 12
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 5252550406
REGON: 146587199
Bank Zachodni WBK 81 1090 1883 0000 0001 3029 3682

Zarząd

Jacek Kotas
Prezes Zarządu

Partnerzy